UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dużo gadania, dużo gadania. Mnie jako mieszkańca ciekawi, dlaczego ESWiP pozyskuje wciąż nowe budynki i co się w nich dzieje. Ale chodzi o konkrety, a nie o sprawozdania i papiery. Konkrety. - ile osób skorfzystało i w czym konkretnie. Nie chodzi o to, że np. kupili starą lampę. Drugie, pieniądze na działalność dostają też podmioty, które dopiero potem "pozyskują" uczestników. często rozpaczliwie. Czy ktoś to ogarnia?
tueoey