UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@tueoey - ESWIP produjuej drugą dynastę Prezesów - Prezes Wszystkich Prezesów wprowadza swoich potomków. Koncepcja Brauna - restytucja monarchii jest więc praktycznie wprowadzana w życie. Mamy też praktyczną prywatyzację - publiczne pieniądze z dotacji zamieniają się w prywatne gaże - i jak znam życie to Panowie Prezesi za drobne nie pracują. Konkrety w postaci nadmuchanych sprawozdań zapewne są do obejrzenia Jedyny plus że parę osób ma tam prace - szkoda że za okruszki ze Pańskiego stołu. To się nazywa zmysł organizacyjny albo sitwa. Dla mnie to jednak sitwa i złodziejstwo

MariuszLewandowski-Fc