UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@tueoey - ESWIP produjuej drugą dynastę Prezesów - Prezes Wszystkich Prezesów wprowadza swoich potomków. Koncepcja Brauna - restytucja monarchii jest więc praktycznie wprowadzana w życie. Mamy też praktyczną prywatyzację - publiczne pieniądze z dotacji zamieniają się w prywatne gaże - i jak znam życie to Panowie Prezesi za drobne nie pracują. Konkrety w postaci nadmuchanych sprawozdań zapewne są do obejrzenia Jedyny plus że parę osób ma tam prace - szkoda że za okruszki ze Pańskiego stołu. To się nazywa zmysł organizacyjny albo sitwa. Dla mnie to jednak sitwa i złodziejstwo
MariuszLewandowski-Fc