UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dużo gadania, dużo gadania. Mnie jako mieszkańca ciekawi, dlaczego ESWiP pozyskuje wciąż nowe budynki i co się w nich dzieje. Ale chodzi o konkrety, a nie o sprawozdania i papiery. Konkrety. - ile osób skorfzystało i w czym konkretnie. Nie chodzi o to, że np. kupili starą lampę. Drugie, pieniądze na działalność dostają też podmioty, które dopiero potem "pozyskują" uczestników. często rozpaczliwie. Czy ktoś to ogarnia?
tueoey