Wybrany wątek opinii

Nadal zdarza wam używać ul Parkowa( obecnie 3Maja), pamiętam ul Bielańską, ale ul Stalina nie przypominam sobie.
starsza pani (2026.02.14)
@starsza pani - Nie, 3 Maja to 3 Maja, nie żyję przeszłością tylko teraźniejszością, pamiętam byłe nazwy ulic, ale używam współczesnych. Jeszcze nie miesza mi się wszystko.
(2026.02.14)
Sami sklerotycy minusują.
(2026.02.14)
@starsza pani - A widzi Pani, ja akurat poległam na owej Bielańskiej, dziś Nitschmana, oraz nie pamiętam czasów, gdy Bema była Stalina. Pierwszy quiz, który mnie realnie zainteresował. Bo to i miejsce trzeba rozpoznać bez możliwości powiększenia zdjęcia i uwolnić pamięć. Pozdrawiam!
Medium (2026.02.14)
@Nie, 3Maja…-zapewniam Cię, że jeszcze mi się nie miesza w głowie. Uważam jednak, że dawna nazwa ulicy była trafniejsza i przyjemna dla ucha. Rozumiem, trzeba było zmienić nazwę Parkowej na 3 Maja bo. bo, dawny mini park zastąpiły nowe bloki.
(2026.02.14)
Powrót do komentarzy