Wybrany wątek opinii
Nadal zdarza wam używać ul Parkowa( obecnie 3Maja), pamiętam ul Bielańską, ale ul Stalina nie przypominam sobie.
Do moderacji
Odpowiedz
9
1
@starsza pani - Nie, 3 Maja to 3 Maja, nie żyję przeszłością tylko teraźniejszością, pamiętam byłe nazwy ulic, ale używam współczesnych. Jeszcze nie miesza mi się wszystko.
Do moderacji
Odpowiedz
1
11
Sami sklerotycy minusują.
Do moderacji
Odpowiedz
2
7
@starsza pani - A widzi Pani, ja akurat poległam na owej Bielańskiej, dziś Nitschmana, oraz nie pamiętam czasów, gdy Bema była Stalina. Pierwszy quiz, który mnie realnie zainteresował. Bo to i miejsce trzeba rozpoznać bez możliwości powiększenia zdjęcia i uwolnić pamięć. Pozdrawiam!
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
@Nie, 3Maja…-zapewniam Cię, że jeszcze mi się nie miesza w głowie. Uważam jednak, że dawna nazwa ulicy była trafniejsza i przyjemna dla ucha. Rozumiem, trzeba było zmienić nazwę Parkowej na 3 Maja bo. bo, dawny mini park zastąpiły nowe bloki.
Do moderacji
Odpowiedz
3
3