UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nadal zdarza wam używać ul Parkowa( obecnie 3Maja), pamiętam ul Bielańską, ale ul Stalina nie przypominam sobie.

starsza pani

Anuluj