UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nadal zdarza wam używać ul Parkowa( obecnie 3Maja), pamiętam ul Bielańską, ale ul Stalina nie przypominam sobie.
starsza pani
Nadal zdarza wam używać ul Parkowa( obecnie 3Maja), pamiętam ul Bielańską, ale ul Stalina nie przypominam sobie.
starsza pani