UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@starsza pani - Nie, 3 Maja to 3 Maja, nie żyję przeszłością tylko teraźniejszością, pamiętam byłe nazwy ulic, ale używam współczesnych. Jeszcze nie miesza mi się wszystko.


Anuluj