UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@starsza pani - Nie, 3 Maja to 3 Maja, nie żyję przeszłością tylko teraźniejszością, pamiętam byłe nazwy ulic, ale używam współczesnych. Jeszcze nie miesza mi się wszystko.
@starsza pani - Nie, 3 Maja to 3 Maja, nie żyję przeszłością tylko teraźniejszością, pamiętam byłe nazwy ulic, ale używam współczesnych. Jeszcze nie miesza mi się wszystko.