UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@starsza pani - A widzi Pani, ja akurat poległam na owej Bielańskiej, dziś Nitschmana, oraz nie pamiętam czasów, gdy Bema była Stalina. Pierwszy quiz, który mnie realnie zainteresował. Bo to i miejsce trzeba rozpoznać bez możliwości powiększenia zdjęcia i uwolnić pamięć. Pozdrawiam!

Medium

Anuluj