UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Nie, 3Maja…-zapewniam Cię, że jeszcze mi się nie miesza w głowie. Uważam jednak, że dawna nazwa ulicy była trafniejsza i przyjemna dla ucha. Rozumiem, trzeba było zmienić nazwę Parkowej na 3 Maja bo. bo, dawny mini park zastąpiły nowe bloki.