UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie te czasy. Kiedyś widziałeś nowe bmw i wiedziałes. ktoś ma pieniadze. Teraz najmy, wynajmy, cuda na kiju.3000 miesiecznie i wyjeżdżasz z salonu nowa trójką Przy akceptowalnym wkłądzie własnym, a nawet bez, tylko z limitem kilometrów. A prawie nową, to szkoda nawet pisać. Podobnie jak o autach nie z segmentu premium. Auta już dawno przestały byc wyznacznikiem czegokolwiek. Predzej stac Cie na auto, niz na hektar łaki na wsi.
hd