UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie te czasy. Kiedyś widziałeś nowe bmw i wiedziałes. ktoś ma pieniadze. Teraz najmy, wynajmy, cuda na kiju.3000 miesiecznie i wyjeżdżasz z salonu nowa trójką Przy akceptowalnym wkłądzie własnym, a nawet bez, tylko z limitem kilometrów. A prawie nową, to szkoda nawet pisać. Podobnie jak o autach nie z segmentu premium. Auta już dawno przestały byc wyznacznikiem czegokolwiek. Predzej stac Cie na auto, niz na hektar łaki na wsi.

hd

Anuluj