UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Rozumiem, że na pętli przy ul. Obrońców Pokoju tramwaje będą ciągnięte przez lokomotywy spalinowe pożyczone od PKP? Przecież pętla jest w stanie rozbiórki, nie ma tam trakcji elektrycznej, ostatnio nawet słupy już zdemontowali.

Elbląg potrafi