UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Rozumiem, że na pętli przy ul. Obrońców Pokoju tramwaje będą ciągnięte przez lokomotywy spalinowe pożyczone od PKP? Przecież pętla jest w stanie rozbiórki, nie ma tam trakcji elektrycznej, ostatnio nawet słupy już zdemontowali.
Elbląg potrafi