UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Elbląg potrafi - Ależ nie! W ramach troski o mieszkańców, to sami pasażerowie będą przepychać tramwaj po pętli...

Wujek dobra rada

Anuluj