UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Elbląg potrafi - Ależ nie! W ramach troski o mieszkańców, to sami pasażerowie będą przepychać tramwaj po pętli...
Wujek dobra rada
@Elbląg potrafi - Ależ nie! W ramach troski o mieszkańców, to sami pasażerowie będą przepychać tramwaj po pętli...
Wujek dobra rada