UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie dziwię sie tym firmą jak maja tu funkcjonować jak miasto nie robi nic by tworzyć im warunki miasto zamiast pomagac otwierać firmy dajace miejsce pracy czego tu najbardziej brakuje to robi pod górkę te miasto wyludni sie calkowicie a odnośnie portu to jest komedia na skalę światową 10 lat temu zapadła decyzja o przekopie mierzeji i uwaga przez 10 lat w porcie nie zmieniło sie nic nie zrobiono żadnej inwestycji juz dawno by port był gotowy zaraz kończą pogłębianie władze miasta porostu maja gdzies to ze miasto sie wyludnia ze młodzi uciekają do prosperujących miast zamiast tego sprzedają każdy wolny kawałek ziemi pod markety i galerie....

Portu nie bylo i nie bedzie

Anuluj