UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Długi czas mieszkałam w Olsztynie - każdy (i każda) kierowca czy autobusu czy tramwaju w koszuli i jakoś nikt nie protestował i nie marudził. Nowe autobusy, nowe tramwaje - ładnie i świeżo! Widać że tu też się starają - przynajmniej większość...


Anuluj