UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co nas ten wasz olsztyn, powiem ci realnie i na przeciwko, bylem nie raz w warszawie, stolicy i tam jezdza w swoich koszulkach i co??? Wy sobie jezdzicie w czym chcecie, pelno zuli wsiada swirow a my mamy pod koszula dla ciebie jezdzic panie czy pani szanowna, by ci oko nacieszyc! W trojmiescie tez jezdza roznie... I pozdrawiam dwie panie ambitnych z kamer zkmu...
Kkwa