UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Długi czas mieszkałam w Olsztynie - każdy (i każda) kierowca czy autobusu czy tramwaju w koszuli i jakoś nikt nie protestował i nie marudził. Nowe autobusy, nowe tramwaje - ładnie i świeżo! Widać że tu też się starają - przynajmniej większość...