UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Proszę o zlikwidowanie linii 11 w obecnym kształcie. To jest koszmar. Proszę aby 11tka jeździła po starej trasie jak dawniej na Dębicę z 8ką, 9tką, 17tka, 13tką wyjeżdzające z Zawady. To był najlepszy rozkład jazdy w Elblągu zlikwidowany za Witolda Wroblewskiego.