UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kolejny kaganiec. Zagapisz się i już oprawcy cię mają a później biadoleni, że młodzież ucieka, że dzieci się nie rodzą w tym parszywym kraju.


Anuluj