UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie mam nic przeciwko stawianiu fotoradarów czy innych tego typu urządzeń w miejscach, gdzie faktycznie ograniczenie prędkości jest zasadne. Ale umówmy się co do jednego - kto S7 jedzie 100 albo 120 km/h? I jeszcze jedno - jak ktoś stawia radary na S7 to niech nie mówi, że to dla bezpieczeństwa...