UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeśli dzięki tym radarom ludzie będą jeździć 120 a nie 200 czy 300 to jest to poprawa bezpieczeństwa. Czego nie rozumiesz

Niektórzy myślą że myślą

Anuluj