UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Oky. Ale informowanie o tym to już dziecinada ! Rozumiem że w innych miejscach można przekraczać bo nie będzie kamer ?
Oky. Ale informowanie o tym to już dziecinada ! Rozumiem że w innych miejscach można przekraczać bo nie będzie kamer ?