UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@KapitanSzyderca - Doucz sie doucz szyderco, bo glupio madry jestes widze, kanal czy rzeka, mapy nie musze miec, przecinki sobie dorysuj, jak ci sie nie podoba... Jak przedmowca pisze dno i wodorosty w miescie, od lat inwestycje w elblagu tylko na papierze... Skoro nie mowiles nigdy idziemy, jedziemy za kanal to uj z ciebie elblazanin!

Elblazaninnn

Anuluj