UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nowych przesiebiorcow, tylko kto tu chce sie wbic w kolo zamkniete, przydaly by sie nowe firmy, nie za najnizsza, wziasc komunikacje w czesci na swoje barki i ja rozwinac a nie czekac na nowe przetargi za dwa lata firm prywatnych i rozwinac infrastrukure, lezy na lopatkach, stare nie funkcjonalne skrzyzowania, kolejny most za kanal, tramwaj itp...

Elblazaninnn