UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@KapitanSzyderca - Doucz sie doucz szyderco, bo glupio madry jestes widze, kanal czy rzeka, mapy nie musze miec, przecinki sobie dorysuj, jak ci sie nie podoba... Jak przedmowca pisze dno i wodorosty w miescie, od lat inwestycje w elblagu tylko na papierze... Skoro nie mowiles nigdy idziemy, jedziemy za kanal to uj z ciebie elblazanin!
Elblazaninnn