UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

panie nissanie - proszę o działania mające na celu ściągnięcie do miasta przedsiębiorców z zewnątrz i co za tym idzie- utworzenie nowych miejsc pracy. Chodzi o nowych pracodawców a nie tych samych Yanuszy, którzy otwierają swoje nowe filie na modrzewinie celem zwolnienia z podatków.

sieczka

Anuluj