UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
panie nissanie - proszę o działania mające na celu ściągnięcie do miasta przedsiębiorców z zewnątrz i co za tym idzie- utworzenie nowych miejsc pracy. Chodzi o nowych pracodawców a nie tych samych Yanuszy, którzy otwierają swoje nowe filie na modrzewinie celem zwolnienia z podatków.
sieczka