UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bzdury piszesz. W Niemczech 32-40 eurocentów za kWh. Do tego oczywiście opłaty stałe. Mają drożej niż u nas.
Jerzy Lebioda
Bzdury piszesz. W Niemczech 32-40 eurocentów za kWh. Do tego oczywiście opłaty stałe. Mają drożej niż u nas.
Jerzy Lebioda