UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bzdury piszesz. W Niemczech 32-40 eurocentów za kWh. Do tego oczywiście opłaty stałe. Mają drożej niż u nas.

Jerzy Lebioda

Anuluj