UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ci co ogrzewają domy gazem jak dostaną rachunki za styczeń to dopiero się zdziwią. Mamy najdroższy prąd i gaz w Europie bo nas rządzący łupią zmyślonymi opłatami / opłaty stałe /zmienne /abonamenty / przesyłowe i różne tego typu. Jednym słowem TUSKOLANDIA na całego.


Anuluj