UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ci co ogrzewają domy gazem jak dostaną rachunki za styczeń to dopiero się zdziwią. Mamy najdroższy prąd i gaz w Europie bo nas rządzący łupią zmyślonymi opłatami / opłaty stałe /zmienne /abonamenty / przesyłowe i różne tego typu. Jednym słowem TUSKOLANDIA na całego.