UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Budują zbiornik na wody opadowe bo ci pobudowali domy pomiędzy Okólnikiem a Rawską to ich zalewa bo kanalizacji nie ma a domy postawili na poniemieckich drenach które zniszczyli bo tam wcześniej nie było żadnych badań geodezyjnych i budują na pałę


Anuluj