UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Gonić leftards - W zimę stulecia nie jeździły punktualnie pociągi a autobusy na długi trasach długo nie jeździły w ogóle. Pamiętam doskonale tego sylwestra, kiedy opady śniegu przysłoniły całkowicie widoczność. Nie pisz więc, o czymś, co jest Ci prawdopodobnie nieznane. Pewnie nie wiesz, że czasy kolei parowej dawno minęły i obecni pociągi poruszają się dzięki energii elektrycznej i wystarczy niewielkie oblodzenie trakcji i prąd nie dopływa i pociąg stoi.