UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Państwo z dykty! Przy tak normalnych (gdzież im do tych, z 1978/79) opadach śniegu, to właśnie kolej powinna przejąć na siebie ciężar przewozów. Skoro tzw. "drogowcy", nie potrafią utrzymać przejezdności nawet głównych arterii. A tymczasem co? Takie samo dno! Ludzie kochani, przecież ktoś za to bierze pieniądze, aby wykonywać robotę, właśnie w takich sytuacjach. Absurd!
Gonić leftards