UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Gonić leftards - W zimę stulecia nie jeździły punktualnie pociągi a autobusy na długi trasach długo nie jeździły w ogóle. Pamiętam doskonale tego sylwestra, kiedy opady śniegu przysłoniły całkowicie widoczność. Nie pisz więc, o czymś, co jest Ci prawdopodobnie nieznane. Pewnie nie wiesz, że czasy kolei parowej dawno minęły i obecni pociągi poruszają się dzięki energii elektrycznej i wystarczy niewielkie oblodzenie trakcji i prąd nie dopływa i pociąg stoi.


Anuluj