UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
czy jest jakaś w wojna w polsce o której nie wiem? Czy mam czuć się zagrozony za jakiego powodu? Plecak ucieczkowy? ale do dokąd mam uciekać w razie? właśnie... w razie czego? nie jestem osobiście w stanie wojny z nikim a działań rządu nie mam zamiaru bronic, posłownie i senatorowie, baaa nawet kościelni i radni (nie wiem dlaczego zarzadzac każdy umie!) nie będa walczyć wiec ja mam ginać za kogoś? A ktoś w puchu sobie bedzie paznokcie obcinał? Nigdy! Nie bronię rzadu, tylko siebie i bliskich.