Wybrany wątek opinii
Szkoda tylko że tacy ludzie nie mają szans działać we władzach samorządowych. Starych działaczy uwierają tacy ludzie. Żałuję że nie udało się Pani Agacie zostać burmistrzem- ile dorego mogłaby wnieść do gminy. Gratuluję i życzę siły, wytwałości. Oby niepocieszeni nie zatruwali Pani życia.
Do moderacji
Odpowiedz
17
0
@Ptp - No pani Agata i tak by nie była burmistrzem a jedynie wójtem jakby wygrała wybory w gminie Markusy. A czy ty wiesz o czym piszesz, chyba nie dokładnie, bo nie wiesz nawet o jaką posadę walczyła. I powiem ci jedno z pustego to i Salomon nie naleje tak samo pani Agata cudów by na gminie nie narobiła nagle
Do moderacji
Odpowiedz
3
2