UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Ptp - No pani Agata i tak by nie była burmistrzem a jedynie wójtem jakby wygrała wybory w gminie Markusy. A czy ty wiesz o czym piszesz, chyba nie dokładnie, bo nie wiesz nawet o jaką posadę walczyła. I powiem ci jedno z pustego to i Salomon nie naleje tak samo pani Agata cudów by na gminie nie narobiła nagle

Heheszki