UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Ptp - No pani Agata i tak by nie była burmistrzem a jedynie wójtem jakby wygrała wybory w gminie Markusy. A czy ty wiesz o czym piszesz, chyba nie dokładnie, bo nie wiesz nawet o jaką posadę walczyła. I powiem ci jedno z pustego to i Salomon nie naleje tak samo pani Agata cudów by na gminie nie narobiła nagle
Heheszki