UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szkoda tylko że tacy ludzie nie mają szans działać we władzach samorządowych. Starych działaczy uwierają tacy ludzie. Żałuję że nie udało się Pani Agacie zostać burmistrzem- ile dorego mogłaby wnieść do gminy. Gratuluję i życzę siły, wytwałości. Oby niepocieszeni nie zatruwali Pani życia.
Ptp