UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szkoda tylko że tacy ludzie nie mają szans działać we władzach samorządowych. Starych działaczy uwierają tacy ludzie. Żałuję że nie udało się Pani Agacie zostać burmistrzem- ile dorego mogłaby wnieść do gminy. Gratuluję i życzę siły, wytwałości. Oby niepocieszeni nie zatruwali Pani życia.

Ptp

Anuluj