UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Szkoda tylko że tacy ludzie nie mają szans działać we władzach samorządowych. Starych działaczy uwierają tacy ludzie. Żałuję że nie udało się Pani Agacie zostać burmistrzem- ile dorego mogłaby wnieść do gminy. Gratuluję i życzę siły, wytwałości. Oby niepocieszeni nie zatruwali Pani życia.

Ptp