Wybrany wątek opinii

Elbląg jak widać mimo nakładów setki tysięcy złotych oraz przy pomocy Telewizji Polskiej i czasami milionów złotych nie ma szczęścia aby ktokolwiek tu zainwestował mimo że każdy już wie że Elbląg otrzymał miliony na rozbudowę portu. Olsztyn za to nie ma żadnych problemów a nasza władza jak śpi tak spała i spać będzie. Ja się pytam kiedy Elbląg opuści te sztuczne województwo warmińsko-mazurskie i utworzy Żuławy Wiślane ze stolicą w Elblągu. Ja się tylko grzecznie pytam.
(2025.12.30)
Człowieku ja głosowałem za przynależnością do gdańska, podobnie 99% Elblążan i co ? Władza w Sejmie zadecydowała po swojemu a wiec Twoje pytanie jest skierowane tam gdzie nie ma wpływu.
(2025.12.30)
To ja zagłosuję w wyborach na kandydata który ma lub będzie miał na to wpływ!!! Widać KO i PiS są nic nie warte dla naszego miasta.
(2025.12.30)
Trzeba się na niczym kompletnie nie znać, żeby takie pytania zadawać. Nigdy.
(2025.12.30)
Chyba na Trampa, on to załatwi w 24 godziny.
(2025.12.30)
To nie zmiana kandydata pewnie od gaśnicy albo bosaka co i żonę tuż przed porodem wykręcił, żyją jak na pączkach a ty możesz sobie głosować ! System trzeba zmienić, konstytucję i prawo !
(2025.12.30)
Żuławy Wiślane to już się utworzyły wieki temu a co do województwa z siedzibą w Elblągu... dopiero by się władza rozbestwiła.
Niech żyją szuwary i jeziora (2025.12.30)
Powrót do komentarzy