UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Elbląg jak widać mimo nakładów setki tysięcy złotych oraz przy pomocy Telewizji Polskiej i czasami milionów złotych nie ma szczęścia aby ktokolwiek tu zainwestował mimo że każdy już wie że Elbląg otrzymał miliony na rozbudowę portu. Olsztyn za to nie ma żadnych problemów a nasza władza jak śpi tak spała i spać będzie. Ja się pytam kiedy Elbląg opuści te sztuczne województwo warmińsko-mazurskie i utworzy Żuławy Wiślane ze stolicą w Elblągu. Ja się tylko grzecznie pytam.


Anuluj