UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To ja zagłosuję w wyborach na kandydata który ma lub będzie miał na to wpływ!!! Widać KO i PiS są nic nie warte dla naszego miasta.
To ja zagłosuję w wyborach na kandydata który ma lub będzie miał na to wpływ!!! Widać KO i PiS są nic nie warte dla naszego miasta.