UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Elbląg jak widać mimo nakładów setki tysięcy złotych oraz przy pomocy Telewizji Polskiej i czasami milionów złotych nie ma szczęścia aby ktokolwiek tu zainwestował mimo że każdy już wie że Elbląg otrzymał miliony na rozbudowę portu. Olsztyn za to nie ma żadnych problemów a nasza władza jak śpi tak spała i spać będzie. Ja się pytam kiedy Elbląg opuści te sztuczne województwo warmińsko-mazurskie i utworzy Żuławy Wiślane ze stolicą w Elblągu. Ja się tylko grzecznie pytam.