UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Człowieku ja głosowałem za przynależnością do gdańska, podobnie 99% Elblążan i co ? Władza w Sejmie zadecydowała po swojemu a wiec Twoje pytanie jest skierowane tam gdzie nie ma wpływu.
Człowieku ja głosowałem za przynależnością do gdańska, podobnie 99% Elblążan i co ? Władza w Sejmie zadecydowała po swojemu a wiec Twoje pytanie jest skierowane tam gdzie nie ma wpływu.