UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Proponuję robić strajki jak macie zbiory. Albo transport zacznie pod waszymi polami protestować w wasze zbiory.
Trabsportowychlop
Proponuję robić strajki jak macie zbiory. Albo transport zacznie pod waszymi polami protestować w wasze zbiory.
Trabsportowychlop