Wybrany wątek opinii
Dobrze że to nie Obajtki z Pcimia. Na szczęście mamy Tuska i G20.Kocham Polskę.
Do moderacji
Odpowiedz
27
45
G20😅z tym Tuskiem to wyjdziesz jak Zabłocki na mydle
Do moderacji
Odpowiedz
29
25
Na mydle to Ziobro wyjechał i zaraz wróci.
Do moderacji
Odpowiedz
13
8
Przecież to Batyr wyje z zachwytu nad G20 a Przydacz u Trumpa aż klamki poleruje z radości na szczyt na Florydzie. G20 to Fakt a Kaczyński twierdzi że mamy kraj w ruinie.
Do moderacji
Odpowiedz
16
10
"G20😅z tym Tuskiem to wyjdziesz jak Zabłocki na mydle" - Nie wyjdzie spokojnie, z kaczką to wyszliśmy wszyscy na mydle
Do moderacji
Odpowiedz
8
4
Nie, Polska nie jest stałym członkiem G20,a jedynie otrzymała zaproszenie do działu w nadchodzących szczytach, na przykład w Miami w 2026 roku. A tak poza tym G20 do garnka nie wlozysz, za to taki deficyt budzetowy wynoszacy obecnie 270mld, deficyt w NFZ, ktory w 2026 wyniesie 23 mld, moze taki garnek razem z toba wywrócić. Takze przestań bujać gdzieś w obłokach i zejdz na ziemie.
Do moderacji
Odpowiedz
7
1