Wybrany wątek opinii

Dobrze że to nie Obajtki z Pcimia. Na szczęście mamy Tuska i G20.Kocham Polskę.
(2025.12.22)
G20😅z tym Tuskiem to wyjdziesz jak Zabłocki na mydle
(2025.12.22)
Na mydle to Ziobro wyjechał i zaraz wróci.
(2025.12.22)
Przecież to Batyr wyje z zachwytu nad G20 a Przydacz u Trumpa aż klamki poleruje z radości na szczyt na Florydzie. G20 to Fakt a Kaczyński twierdzi że mamy kraj w ruinie.
(2025.12.22)
"G20😅z tym Tuskiem to wyjdziesz jak Zabłocki na mydle" - Nie wyjdzie spokojnie, z kaczką to wyszliśmy wszyscy na mydle
(2025.12.22)
Nie, Polska nie jest stałym członkiem G20,a jedynie otrzymała zaproszenie do działu w nadchodzących szczytach, na przykład w Miami w 2026 roku. A tak poza tym G20 do garnka nie wlozysz, za to taki deficyt budzetowy wynoszacy obecnie 270mld, deficyt w NFZ, ktory w 2026 wyniesie 23 mld, moze taki garnek razem z toba wywrócić. Takze przestań bujać gdzieś w obłokach i zejdz na ziemie.
Realista1 (2025.12.23)
Powrót do komentarzy