UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"G20😅z tym Tuskiem to wyjdziesz jak Zabłocki na mydle" - Nie wyjdzie spokojnie, z kaczką to wyszliśmy wszyscy na mydle


Anuluj