UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie, Polska nie jest stałym członkiem G20,a jedynie otrzymała zaproszenie do działu w nadchodzących szczytach, na przykład w Miami w 2026 roku. A tak poza tym G20 do garnka nie wlozysz, za to taki deficyt budzetowy wynoszacy obecnie 270mld, deficyt w NFZ, ktory w 2026 wyniesie 23 mld, moze taki garnek razem z toba wywrócić. Takze przestań bujać gdzieś w obłokach i zejdz na ziemie.

Realista1

Anuluj